personeelsadvies voor het notariaat

Paralegal/ Notarisklerk/ HBO-jurist Ondernemingsrecht regio Rotterdam

Raat notariaat personeelsadvies zoekt voor VDB notarissen Capelle aan den IJssel een:

Paralegal/ Notarisklerk/ HBO-jurist Ondernemingsrecht

Ben jij een gedreven paralegal, notarisklerk of HBO-jurist met ervaring in de ondernemingsrechtpraktijk en ben je klaar voor een nieuwe stap in je carrière?

Jouw werkzaamheden bestaan o.a. uit het voorbereiden, opstellen en uitwerken van conceptakten, onderhandse stukken en brieven, grotendeels in samenwerking met (kandidaat-)notarissen en juristen. Het bewaken van termijnen en nakomen van afspraken in dossiers maar ook het bijwonen van besprekingen en onderhouden van cliëntcontact in overleg met de betrokken professionals. Verder coach je  juridisch assistenten op vaktechnisch gebied en het controleren van voortgang.

Je hebt een HBO- werk en denkniveau en enige werkervaring met vergelijkbare werkzaamheden.

Je krijgt een leuke werkplek op het adres van de toekomstige vestiging in Capelle aan den IJssel met zowel een professionele als een informele werkomgeving. Je krijgt intensieve begeleiding door een ervaren kandidaat-notaris (ondernemingsrecht specialist), ook werkzaam op het adres van de vestiging in Capelle aan den IJssel.

Naast een goed salaris krijg je een laptop, iPhone en eventueel de inrichting voor een thuiswerkplek. Je hebt recht op 30 vrije dagen (bij fulltime) met de optie tot het bijkopen van 2 weken extra verlof. Een vergoeding van reiskosten, een goede pensioenregeling en kosteloze arbeidsongeschiktheidsverzekering.

Wat maakt VDB Notarissen anders?

VDB Notarissen, met bestaande vestigingen in Waalre (regio Eindhoven), Rosmalen (regio ‘s-Hertogenbosch) en Maastricht, is een gerenommeerd kantoor, het twaalfde grootste kantoor van Nederland, dat gespecialiseerde juridische dienstverlening aanbiedt. VDB is geen traditioneel notariskantoor, maar een fris en jong notariskantoor met groeiambitie. Naast de specialistische kennis op de verschillende rechtsgebieden kunnen zij, dankzij de samenwerking met (onder meer) Newtone, onze cliënten veel breder van dienst zijn. Hierdoor werk je ook veel samen met fiscalisten, accountants en advocaten in een multidisciplinaire (internationale) setting.

Het gehele notariaat van VDB Notarissen bestaat uit meer dan 65 professionals en is groot genoeg om de cliënt met specialistische kennis van zaken bij te staan, maar klein genoeg om het persoonlijk te houden. Korte lijnen en één aanspreekpunt vinden ze belangrijk voor hun cliënten.

Meer info?

Wilbert Raat, Raat notariaat personeelsadvies 06 50522763   www.raatnotariaat.nl  Raat notariaat personeelsadvies, sinds 1999 dé partner voor vakkundig advies op het gebied van werving & selectie en coaching

terug ik wil solliciteren


We maken gebruik van cookies om het gebruik van deze website te monitoren. Uw gegevens worden anoniem gemaakt, we kunnen ze dus niet naar u terugherleiden en u krijgt ook geen reclame naar aanleiding van het bezoek aan onze website.